Svensk Mediakonsult Lagom Bäst KH FM Check In


Kontakt

Välkommen att kontakta oss så hjälper vi Er.



Svensk Mediakonsult Hem

Svensk Mediakonsult AB,
Fastighetsmarknaden AB

Ilanda Gård 120, 653 50 Karlstad
054 - 18 77 18 (vxl)

Svensk Mediakonsult Press & kommunikation

Press & kommunikation

Redaktionen
redaktionen@svenskmediakonsult.se

Svensk Mediakonsult Digital anonmaterial

Digitalt annonsmaterial

Digitalt annonsmaterial
annons@svenskmediakonsult.se

Svensk Mediakonsult Digital anonmaterial

Annons privatpersoner KHaktuellt

Klippet
klippet@svenskmediakonsult.se



Vi är jobbfamiljen på herrgårn'





Företagsledning

Kontakta vår hängivna vd.

Svensk Mediakonsult Lagom Bäst KH FM Check In

Jag gillar att hålla mig i form, tar gärna en cykelsväng på någon utmanade skogsstig!

Svensk Mediakonsult Lagom Bäst KH FM Check In

Joachim Svärdh

vd, ansvarig utgivare
070 - 735 68 01
joachim@svenskmediakonsult.se

Säljare

Kontakta våra engagerade säljare.

Svensk Mediakonsult Lagom Bäst KH FM Check In

"Att synas är att finnas"- kontakta mig

Svensk Mediakonsult Lagom Bäst KH FM Check In

Gudrun Ahlsén

Säljare, KHaktuellt
070 - 509 55 61
gudrun@svenskmediakonsult.se

Svensk Mediakonsult Lagom Bäst KH FM Check In

Svensk Mediakonsult Lagom Bäst KH FM Check In

Håkan Andersson

Säljare, KHaktuellt & Fastighetsmarknaden
0730 - 33 51 00
hakan@svenskmediakonsult.se

Svensk Mediakonsult Lagom Bäst KH FM Check In

Du kanske inte vet vad som händer om du försöker men om du inte försöker händer ingenting

Svensk Mediakonsult Lagom Bäst KH FM Check In

Jenny Apelgren

Säljare, Fastighetsmarknaden
070 - 091 17 75
jenny@svenskmediakonsult.se

Svensk Mediakonsult Lagom Bäst KH FM Check In

Smarta personer tar vara på Zlatans sista år på toppen!

Svensk Mediakonsult Lagom Bäst KH FM Check In

Jonas Spångberg

Säljare, KHaktuellt
070 - 642 67 12
jonas@svenskmediakonsult.se

Svensk Mediakonsult Lagom Bäst KH FM Check In

Det växer ingen mossa på en rullande sten.

Svensk Mediakonsult Lagom Bäst KH FM Check In

Lena Grahn

Säljare, KHakuellt & Fastighetsmarknaden
079 - 077 45 65
lena@svenskmediakonsult.se

Svensk Mediakonsult Lagom Bäst KH FM Check In Svensk Mediakonsult Lagom Bäst KH FM Check In

Maria Bengtson (tjänstledig)

Säljkoordinator, Fastighetsmarknaden
076 - 345 04 33
maria@svenskmediakonsult.se

Svensk Mediakonsult Lagom Bäst KH FM Check In

Svensk Mediakonsult Lagom Bäst KH FM Check In

Pär Forsberg

Säljare, KHakuellt
073 - 992 08 31
par@svenskmediakonsult.se

REPORTRAR

Kontakta våra fantastiska
reportarar.

Svensk Mediakonsult Lagom Bäst KH FM Check In

Grönt är skönt. Och det gröna ger oss ju faktiskt syre. Så ta hand om naturen.

Svensk Mediakonsult Lagom Bäst KH FM Check In

Anna Nordström (mammaledig)

Redaktör, KHaktuellt & reporter Fastighetsmarknaden
070 - 422 89 16
anna.n@svenskmediakonsult.se

Svensk Mediakonsult Lagom Bäst KH FM Check In Svensk Mediakonsult Lagom Bäst KH FM Check In

Helena Kallin (mammaledig)

Redaktör Fastighetsmarknaden & Reporter, KHaktuellt
070 - 530 65 60
helena@svenskmediakonsult.se

Svensk Mediakonsult Lagom Bäst KH FM Check In

Svensk Mediakonsult Lagom Bäst KH FM Check In

Jörgen Martinsson

Redaktör Fastighetsmarknaden & Reporter, KHaktuellt
070 - 530 65 60
jorgen@svenskmediakonsult.se

Svensk Mediakonsult Lagom Bäst KH FM Check In

Allt har en ända, korven den har två, pannkakan har ingen men den är glad ändå.

Svensk Mediakonsult Lagom Bäst KH FM Check In

Sara Strand

Redaktör, KHaktuellt & reporter Fastighetsmarknaden
070 - 422 89 16
sara@svenskmediakonsult.se

ATELJÉ

Kontakta våra kreativa kreatörer.

Svensk Mediakonsult Lagom Bäst KH FM Check In

Utan humor blir allt tråkigt.

Svensk Mediakonsult Lagom Bäst KH FM Check In

Claes Josefsson (pappaledig)

Originalare
054 - 18 77 18 (vxl)
claes@svenskmediakonsult.se

Svensk Mediakonsult Lagom Bäst KH FM Check In

Eurovision song contest bör upplevas på plats. Livet är trots allt en schlager.

Svensk Mediakonsult Lagom Bäst KH FM Check In

Elin Larsson

Redigerare
054-18 77 18 (vxl)
elin@svenskmediakonsult.se

Svensk Mediakonsult Lagom Bäst KH FM Check In

Fantasin ger kunskapen vingar, vi flyger iväääg.

Svensk Mediakonsult Lagom Bäst KH FM Check In

Marko Tosic

Originalare & Webb
054-18 77 18 (vxl)
marko@svenskmediakonsult.se

EKONOMI

Kontakta vår gedigna
ekonomiavdelning.

Svensk Mediakonsult Lagom Bäst KH FM Check In

Svensk Mediakonsult Lagom Bäst KH FM Check In

Tomas Carlsson

Ekonomiansvarig
073 - 746 57 25
ekonomi@svenskmediakonsult.se

Vaktmästare

Vår händiga vaktmästare.

Svensk Mediakonsult Lagom Bäst KH FM Check In

Ingenting är omöjligt, bara olika svårt. Rock on!

Svensk Mediakonsult Lagom Bäst KH FM Check In

Janne Virmaja

Vaktmästare